Webináře, podcasty a další multimedia

TAB webinář: Jak na byznys plán.

Jste podnikatel a máte se svým byznysem určité ambice? Chcete rozvíjet své schopnosti správným směrem a jste připraveni sami na sobě pracovat? Pokud jste přesvědčeni, že ano, podívejte se na záznam našeho trochu netradičního online kulatého stolu.

Vydestilovali jsme podnikatelské know-how z různých zemí světa. Přimíchali jsme naše vlastní zážitky z managementu a podnikání. Vznikl z toho zajímavý koktejl poznatků, které doplňují sami podnikatelé z českého byznysu. Máte se tedy určitě na co těšit!

TAB webinář: Jak na byznys plán.

Další webinář ze série  určené pro majitele a jednatele malých a středních firem. Webinář vzniknul v rámci projektu Rok nových příležitostí 2021 a dozvíte se v něm:  Co je to Byznys plán a jeho důležité součásti; Proč se v dnešní době nevyplácí podcenit proces; Jakých chyb se vyvarovat při sestavování plánů; Bez analýzy současného stavu to nejde; Z teorie do firemní praxe

TAB webinář: Jak na letošní výzvy?

Jste připraveni se svoji firmou na letošní výzvy? Aneb, firma pod lupou…
Webinář, který vás provede modele pro transformaci a auditování firmy, v další části webináře vás seznámíme s mezinárodním konceptem TAB – platformou, která tvoří zázemí pro podnikatele a poskytuje jim podporu v řízení jejich firem.

Lenka Heuerová: Podcast

Jaký je vztah udržitelného podnikání a kvalitního vedení lidí?
Jaké nejčastější chyby dělají manažeři při komunikaci se zaměstnanci?
Proč transformace myšlení není luxus, ale nutnost pro další prosperitu?
A jak lídrům pomáhá osvojení koučovacích praktik?

Odpovědi na tyto i další otázky si poslechněte ve 30 minutovém rozhovoru Petra Schwanka s Lenkou Heuerovou, koučkou ACC, facilitátorkou a jednatelkou firmy Fair Venture

TAB Connect

Členové TAB – Alternativního boardu pro podnikatele – získávají v rámci svého členství také možnost se propojit s ostatními členy z celého světa.

TAB Business Builders Toolkit

Každý podnikatel, který následuje koncept TAB obdrží v rámci svého členství přístup do online aplikace, která je mu užitečnou pomůckou k profesionálnímu vedení firmy.

An Introduction to The Alternative Board TAB

Představení konceptu TAB, tzv. Alternativních boardů pro podnikatele.
Mezinárodní úspěšný model, který více než 30 let poskytuje zázemí a podporu majitelům a jednatelům MSP po celém světě.
Verze v češtině.